Karolina Zdroik

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem psychologiem i pedagogiem, a także osobą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Uczestniczę również w szkoleniu I stopnia Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku.

 

W trakcie studiów psychologicznych praktyki studenckie zrealizowałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku.

Staż psychoterapeutyczny odbyłam w Ogólnym Oddziale Psychiatrycznym dla Dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im, prof.Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku

 

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog i diagnosta w Fundacji Rodzinny Gdańsk, która prowadzi placówki opiekuńczo – wychowawcze typu socjalizacyjnego w okolicach Trójmiasta, a także w Zespole Gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku.

Aktualnie swoje doświadczenie zawodowe poszerzam będąc pracownikiem w Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę i w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Szpitale Pomorskie z siedzibą w Gdyni.

Regularnie uczestniczę w seminariach, konferencjach i szkoleniach.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji indywidualnej i grupowej. 

Skontaktuj się ze mną